کافه جوان
Logo RSS
کافه جوان یک پایگاه چند منظوره برای رفع نیازهای جوان هاست. از سرگرمی و تفریح گرفته تا مطالب اجتماعی و سیاسی روز (البته اونم با چاشنی طنز!)
شعار ما شادی حتی در سخت ترین لحظات است پس شاد باشید!

کافه جوان

با عرض سلام خسته نباشید خدمت همه ی ایرانی های عزیز با این حماسه ای که خلق کردن

دست مریزاد! یعنی آمریکا و اسرائیل هوتوتو سابیدن به الک!

مردم ایران نه تنها انتخابات رو تحریم کردن بلکه به صورت خیلی پر شوری پای صندوق ها حاضر شدن. فارغ از اینکه چه کسی رای آورد (که اونم جای خودش بحث میکنم) این حضور حداکثری کفر دشمن رو در آورد و اونا رو وادار به اعتراف های تلخی کرد.

من از حدود یه ماه قبل انتخابات کلا تو فضای مجازی (یعنی کافه جوان و شبکه های اجتماعی) سکوت کردم و فقط به بررسی شرایط سیاسی/اجتماعی کشور خودمون و کشور های منطقه و همچنین کشور های غربی پرداختم. غیر از جمع های خصوصی هم جایی اعلام نکردم فرد مورد نظر من برای این پست چه کسیه و دلایل خودمو هم داشتم. اینجا هم نمیتونستم اعلام کنم چون هر نویسنده ای به تعداد آدمهایی که نوشته شو میخونن حق الناس گردنشه و ممکنه من تو انتخاب فرد اصلح اشتباه کنم و دو نفر دیگه هم اشتباه منو تکرار کنن و اون وقت مسئولیت اشتباه اونا هم به دوش منه پس نظرمو برای خودم نگه میدارم.

اما برسیم به آقای حسن روحانی که انتخاب شدن. اول بهشون تبریک میگم براشون آرزوی موفقیت دارم و از همینجا بهشون اعلام میکنم که منتظر برنامه های ویژه ی شخص بنده برای دولت تو این 4 سال باشن!

انتخاب آقای روحانی به عقیده شخص من خیلی خوب بود با دلایل خودم! اولیشو فعلا نمیگم! دومیش اینه که به داخلی ها و خارجی ها ثابت کرد واقعا میزان رای ملت است! خوب یادمه همه تا یه روز مونده به انتخابات چنان از انتخاب شدن سعید جلیلی با اطمینان حرف میزدن که واقعا آدمو درباره سلامت انتخابات به شک و تردید مینداخت! همه دم از این میزدن که رای رهبر جلیلیه و به تبع ایشون سپاه و بسیج و ... به جلیلی رای میدن و جلیلی از شروع بازی 9 میلیون رای داره و از این دست حرف ها

اما همه دیدیم چی شد! سعید جلیلی 4 میلیون رای بیشتر نیاورد! اونا که این حرفا رو میزدن که کلا تو سکوت خبری فرو رفتن! صداشون در نیومد! این وسط یه گروه از افراد پیدا شدن که باید بگم ازشون بدم اومد! اونا هم آدمای معروفی بودن که قبل از انتخابات اومدن از کاندیداشون حمایت کردن. بحث حق الناس که اون بالا گفتمو یادتون نرفته که؟ آقای عزیز شما که مرجع تقلیدی یا استاد دانشگاهی یا روحانی معروفی هستی یا نماینده مجلس یا هرچی که هستی ، وقتی می بینی ممکنه حرفت رو نظر مردم تاثیر بذاره حق نداری نظرتو هرچند درست باشه اعلام کنی. اگه قرار بود کسی نظرشو اعلام کنه امام خمینی از همه شما بهتر حق و باطل رو مشیناخت و بلد بود بگه مردم به این بنی صدر جاسوس رای ندین ولی به احترام رای مردم سکوت کرد. بعد از اینکه بنی صدر با لباس زنونه از مرز در رفت امام برگشت گفت قسم میخورم به بنی صدر رای ندادم. اگه به این لینک مراجعه کنید لیستی 73 نفره از آدمای معروف رو می بینید که حمایت خودشونو از سعید جلیلی اعلام کردن و آدم وقتی کامنتا رو میخونه تازه می بینه تاثیر حرف این افراد روی جامعه به خصوص جوان ها چقدره... من که واسه این افراد خیلی متاسفم به خصوص آقای حسن عباسی و حجت الاسلام پناهیان که از سخنران های برجسته ی کشور هستن.

من نمیگم آقای جلیلی آدم خوبی نیستن یا صلاحیت ندارن. بکه میگم القای مسائل از سوی افراد مشهور به هیچ وجه صحیح نیست. چه شهرتش به اندازه یه نویسنده باشه تو یه کافه ، چه کسی باشه که تو کل کشور معروفه و برا خودش برو بیا داره.

رسانه های فارسی زبان خارج کشور هم که خیلی جالب بودن! رفتارشون مثل یه نمودار سینوسی بود! از چند ماه قبل انتخابات مردم رو تهییج میکردن برای شورش و بهم ریختن کشور! یه ماه مونده به انتخابات سیاست تحریم انتخابات رو مطرح کردن! بعدش که رفسنجانی کاندید شد چنان ازش طرفداری کردن و برای مظلومیتش اشک میریختن که دل سنگ آب میشد! وقتی که رد صلاحیت شد انتخابات رو به نجاست کشیدن و گفتن به هیچ وجه پاک نیست! اومدن علیه جلیلی جو سازی کردن! وقتی هم که روحانی برنده شد از بی بی سی فارسی گرفته تا خود اوباما بر پاک بودن انتخابات ایران تاکید کردن و خوشحال شدن! من به خواب شبمم نمیدیدم این حرومزاده امیر قطر برگرده تبریک بگه! جالب بود بی بی سی فارسی برا تحلیل و کارشناسی انتخابات یه نفرو آورده بود که من شاخ در آوردم! اولین رئیس جمهور ایران یعنی ابوالحسن بنی صدر!!!! پدرسوخته ها از رو هم نمیرن که! مردم ما هنوز یادشون نرفته که وقتی اسناد لانه جاسوسی لو رفت توش نوشته بود این جناب بنی صدر شش ماه تو شهر حیفا اسرائیل آموزش میدیده برا رئیس جمهور شدن تو ایران!

این صهیونیست ها (آمریکا ، اسرائیل ، اتحادیه اروپا) تا جایی که بتونن مخالف یه جنبش و انقلابن. اما وقتی ببینن کاری از دستشون بر نمیاد موافقش میشن و سعی میکنن آدمای خودشونو وارد بدنه ش کنن. مثل همین بنی صدر. یه حالت دیگه هم داره که افرادی رو از بدنه ی نظام مال خودشون میکنن ، به عبارتی میخرن شون. اما حالت سوم از همه خطرناک تره. اونم اینه که افراد یا جریاناتی ، جاهلانه به اینا خدمت کنن. این دیگه خیلی زور داره! امام خمینی گفت هر وقت دیدین دشمن براتون دست میزنه و تشویقتون میکنه بدونید یه جای کارتون اشکال داره. بالاخره این تشویق یا برا کار جاهلانه بوده یا عاملانه. دشمن از ماجرای فتنه ی 88 خیلی سود برد. حالا چه آقای موسوی و جنبش سبز بر حق بودن یا ناحق ، جاهلانه یا عاملانه به دشمن سود رسوندن. امیدوارم مردم از اون ماجرا درس گرفته باشن و بهونه دست دشمن برای خوشحالی ندن...

در آخر دو جمله از مردم کشور عزیزمون براتون میگم که ختم پست باشه:

ما حماسه سیاسی رو انجام دادیم. حالا نوبت آقای رئیس جمهور جدید و مسئولینه که حماسه اقتصادی رو پیاده کنن

و جمله دوم که در عین کوتاه بودن واقعا پر معنی بود و میشه  درباره ش 100 تا پست به همین اندازه نوشت:

امیدوارم ظهور 4 سال به عقب نیفته...

از من نکنید خدافظی!
برچسب ها : سندمن , انتخابات ریاست جمهوری , پست ویژه انتخابات , کافه جوان , حسن روحانی , سعید جلیلی , موسوی , جنبش سبز , آمریکا , اسرائیل , آروپا , کشور های حاشیه خلیج فارس , امیر قطر , اوباما , امام خمینی , بنی صدر , فرار بنی صدر با لباس زنانه , رسانه ها فارسی زبان , بی بی سی فارسی , من و تو , رفسنجانی , خاتمی , اصلاح طلب ها , احمدی نژاد , رهبر , سپاه , حسن عباسی , پناهیان , sandman , cafejavan.ir ,
دسته بندی : کافه اجتماعی ,

سلام خدمت دوستان گل
دیدید دیروز چه حماسه ای آفریدیم! نه دیدید؟!
دیروز من در بدترین شرایط ممکن ام رفتم تا سرنوشت خودمو تعیین کنم و نذارم که دیگران(اجانب) به جای من تصمیم بگیرند.
الان حتما میگید بدترین شرایط ممکن چه صیغه ای هست دیگه؟!
خوب بنده هم مجبورم برای شما شرح بدم:
مادرم میگه فوتبال نرو...پدرم میگه سالن نرو...فامیل میگه رفتم سرکار چشمم زدن!(این آخری بعید نیست!)
هیچی دیگه ما یه 4-5 روزی رفتیم سرکار(گوش شیطون کور) و نون آور خانواده شده بودیم...مردی شده بودیم برای خودمون...ارج و قربی تو محل بدست اورده بودیم...دستمون داشت میرفت تو جیب خودمون...کلا داستانی بود...بعد یه شب برفی که هوا خیلی گرم بود رفتیم سالن،فوتبال بازی کنیم...که اخرش با پیچ خوردن پا،با ترک خوردگی به خونه برگشتم.
هیچی دیگه روز جمعه هم خودمو با عصا به میادین جنگ رسوندم و نارنجک خودمو داخل صندوق رای انداختم تا کور شود آنکه نتواند ببیند.
مهم نیست من به کی رای دادم،یا شما به کی رای دادید...مهم اینه که، اونی که من بهش رای دادم،فعلا اوله!
هرچند پیش بینی میکنم که رتبه اش جابجا بشه ولی امیدوارم حداقل به دور دوم برسه.
راستی یه موضوع هم باید اینجا بگم که کسی هم شک نکنه.
اون دوستمون بود...اونی که همش به سینه اش سنگ مملکتو میمالید...اونی که داخل کافه تو بوق کرنا کرده بود که رای میده و رای بدید و این داستانا...فهمیدید کیو میگم که....همون....اومد پای صندوقای رای...دست از شناسنامه کوتاهتر برگشت....
ای خندیدیم.....باشد که رستگار شود!!
امیدوارم تو دور دومم(اگه بود) به همین صورت آفرینشو گسترش بدیم و برسیم به اوج قله....باشد که دشمنان خوف کنن!
سخنی دیگر نیست به جز دعای خیر شما بر پشت سر ما
شب عالی مستحکم!برچسب ها : آفرینش حماسه ای دیگر.... , انتخابات سال 92 , شرکت در انتخابات در هر صورت , نتایج انتخابات تا به الانفمنصور کبیرفشرکت منصور کبیر در انتخابات , کاندیداتوری منصور کبیر در انتخابات , حسن روحانی در کنار منصور کبیر , کافه جوان , شرکت در انتخابات وظیفه همگانی , سایت کافه جوان , انتخابات پر شور , باریک الله , احســـــــــــــــنت ,
دسته بندی : کافه طنز , کافه اجتماعی ,


 سلام فرزند عزیزم

امروز که شروع به نوشتن این نامه کردم تو نبودی،یعنی نه به وجود آمده بودی و نه مادرت را پیدا کرده بودم!

و روزی که تو این نامه را میخوانی،من نخواهم بود(این متن را ضمیمه وصیتم خواهم کرد)

فرزند عزیزتر از جانم...من با توصیف شرایط موجود در این زمان،خواهان اذیت کردن تو هستم . با این وصایف از جامعه خود به تو نشان می دهم که من در چه زمان خوبی زندگی میکردم.

فرزند زیبایم...من در دوره ای زندگی میکنم که قیمت خطرناکترین وسیله نقلیه آن 18 میلیون تومان(به صورت متوسط) است. دلت بسوزه فرزندم...حدس میزنم زمان شما این قیمت به 100 میلیون رسیده باشد!

من در دوره ای زندگی میکنم که نرخ تورم سالانه ی آن به 31.5 درصد رسیده(منبع). فکر کنم زمان شما به 90 درصد برسه که از همینجا اعلام خوشحالی میکنم که در زمان شما زندگی نمیکنم.

فرزند گلم...این پدرت را که میبینی...در دوره ای زندگی میکند که شب کرایه تاکسی 800 تومانه....صبح 1000 تومان و دوباره شب 1200 تومان!

در دوره ای زندگی میکنم که تشخیص خانواده پولدار از دیگر خانواده ها،به مقدار وجود پسته در آن خانه بستگی دارد. اگر احیانا این ضرب المثل ها را در زمانه خود میشنوی تعجب نکن...علت وجودشان زمانه ماست:

 *هر که پسته اش بیش...پولش بیشتر*

یا

*هرکی پسته میخوره،پای دزدیش میشینه*

 

در دوره ای زندگی میکنم که قیمت دلار و طلا با بارش باران یا رد صلاحیت شدن برخی از کاندیدها،تغیر می یابد. فکر کنم به علت پیشرفت، در زمان شما زندگی زناشویی برخی از کاندیدها نیز،بر تغییر این قیمت ها تاثیرگذار باشد!

فرزند دلبندم...من در دوره ای زندگی ای میکنم که بیشترین هزینه ها را در زمینه هایی میکنند که در آن به نتیجه نمیرسند و کمترین هزینه ها را در زمینه هایی تخصص میدهند که بیشترین نتیجه را میگیرند(برای مثال در زمینه ورزش)

در زمانه ای زندگی میکنم دوره ابتدایی از 5 سال به 6 رسیده و این واقعا پیشرفت ،و احتمال میدهم که در زمان شما دوباره به 5 یا حتی 4 سال برسد! افزایش و کاهش سال ها در مقاطع بالاتر نیز امریست طبیعی.

فرزند گوگولی و مگولی خودم...مطمئن باش کاندیدهای دوره تو...همگی دوره ی زمان مرا مورد تخریب قرار داده و انتقاد میکنند. و تو نیز مطمئن باش کاندیدهای زمان فرزندان تو نیز این رویه را پیش خواهند گرفت.

با تمام این حرف ها، من این دوره هم رای خواهم داد و چشم به آینده ای بهتر برای تو دارم...و تو نیز فرزندم رای بده و از بین بد و بدتر، بد را انتخاب کن.

در ضمن امیدوارم زمان شما 8 کاندید وجود نداشته باشد که انتخاب بد از میان بدتران کار سختی باشد.

روی نوه ام را ببوس و سلام مرا به او برسان

قربان فرزند کبیرم

پدر کبیرت....منصور کبیر

 
برچسب ها : نامه من به فرزند آینده ام , خطرناکترین وسیله نقلیه , قیمت خطرناکترین وسیله , افزایش نرخ تورم , افزایش قیمت تاکسی ها , افزایش نرخ حمل و نقل , موضوع سیاسی , افزایش نرخ بیکاری , نرخ تورم در سال گذشته , منصور کبیر , نامه منصور کبیر به فرزندش , نامه انتقادی از منصور کبیر , طنز سیاسی , کافه جوان , مطالب جالب و خنده دار , مطالب سیاسی , حواشی انتخابات , شرکت در انتخابات ,
دسته بندی : کافه طنز , کافه اجتماعی ,
با سلام. سوال کافه جدید مون هم اومد! جواب های سوال قبلی به زودی در ادامه همین پست قرار میگیره.

اما سوال جدید: 

=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=

آیا در انتخابات شرکت میکنید؟ دلیل شما برای شرکت و یا عدم شرکت در انتخابات چیست؟دسته بندی : سوال کافه ,
Want you to make me feel like I'm the only boy(girl) in the world

Like I'm the only one that you'll ever love

Like I'm the only one who knows your heart

Only boy(girl) in the world....

آقا من جدیدا نمیدونم داستان چیه؟!
یه اهنگ که منو میگیره،دستم شروع میکنه به خارش و فقط با تایپ کردن میشه خارششو کاهش داد. حالا یا با نوشتن دو خط یا 50 خط....فقط باید بنویسم.
اینجوریم برای شما بد نمیشه! تو این وضع کساد کافه،حداقل 2خط چرتو پرت از من میخونید تا دوست خوبم سندی با مقاله های خوبش بیاد. متاسفانه اینقد ما(نویسنده های کافه) از نوشته های همدیگه تعریف نکردیم که الان این جمله ای که من در مورد سندی گفتم،ممکنه به دیده تمسخر خونده بشه. ولیکن مطمئن باشید نوشته های سندی خیلی حرفه ای تنظیم شده و واقعا براشون زحمت میکشه. مثل من نیست که یک آهنگ گوش بده و بیاد برای شما فی البداهه داستان سر هم کنه! البته نباید کار خودمو هم دسته کم بگیریم(!) کیو دیدید یهویی،خودجوش،بدون تفکر قبلی بیاد چیزی بنویسه؟! مرسی تشویق نکنید(خوب اینم دوتا نوشابه برای خودم )
در مورد اهنگ باید بگم: آهنگ only girl از دوست خوبم rihanna
واقعا آهنگش خیلی خوبه....منو که شدیدا تحت تاثیر قرار میده.الان فکر کنم حدود 20باری میشه که پشت سر هم گوشش دادم.
در ضمن باید عذر خواهی کنم از دوستانم که لینک دانلودش رو براتون نمیذارم.
چون طبق قراری که با مسئولین کافه داشتیم،قرار بر این شده که تحت هیچ شرایطی آهنگ برای دانلود نذاریم. چون سر هیلتر شدن وبلاگ های قبلی، دیگه نمیخوایم بهونه دست دوستان عزیز هیلتر کن بدیم. پس اگه آهنگ رو ندارید،زحمت بکشید،برید تو نت بگردید و دانلودش کنید و در این لذت با من سهیم بشید.
راستی این شعر مختص دختراس و من خودم پسرونش کردم(اشاره به تعویض girl  به boy)

همونطور که متوجه هستید کافه ما در کنار موضوع طنز به مقوله هایی از جمله فراماسونری،اجتماعی،سیاسی،ورزشی و ... هم میپردازه.
پس همون اندازه که ما برای خنداندن شما زحمت میکشیم،از طرف دیگه تلاش میکنیم که شما رو در خصوص اتفاقات و موضوعات مختلف زندگی آگاه کنیم.
حالا به هر نحوی و به هر صورتی تو این زمینه ها فعالیت داریم. از سخنرانی های و نوشته های دکتر شریعتی گرفته تا پست های اجتماعی و سیاسی سندی و من(البته من کمتر).
اون دوستانی که پست ها و نوشته های مارو کپی کرده و منبع نمیذارند آگاه باشند که در آن دنیا که هیچ،در این دنیا خفتشان خواهد گرفته شد و آنچنان فشار داده میشود تا جانشان از اولین سوراخ ممکن بیرون زده شود!
دوست خوبم....مهربون....بافکر....عشقی....شما که میای کپی میکنی و یه نظر نمیدی....آره خود شما...فکر نکن نفهمیدیم...فقط چون خیلی بزرگواریم،نیومدیم مستقیم پیش خودت یا اسمو وبلاگتو اینجا اعلام نکردیم....باشد که رستگار شوی و دیگر کپی پیست نکنی!

دوستان احتمالا یه نظرسنجی جدید در مورد انتخابات ریاست جمهوری راه بندازیم و نظرتونو جلوتر از انتخابات در مورد کاندیدها بدونیم.
و ازونجایی که بنده به شخصه به آزادی بیان اعتقاد دارم،میخوام بدونم که توی انتخابات شرکت میکنید یا نه؟! اگه آره دلیل و اگه نه بازم دلیل
و به زودی با همکاری سندی این سوال به بخش سوال کافه اضافه میشه و میتونید اونجا نظراتتونو اعلام کنید.
با تشکر

اگر دستم بگرفتیو بدیدی سردم
    بدان دستم را گرفته بودو سردم کرده بود
         خاموش و غرقم کرده بود
                    مست و مدهوش خود کرده بود

ساعت 1:55 بامداد

شب خوش


پ.ن: دوستان راستی الان متوجه شدم نوشتن این پست برای شما مفید 50 دقیقه وقت گرفته! پس منم زحمت میکشما! به خودم امیدوار شدم!


برچسب ها : داستان ما.... , آهنگ only girl از دوست خوبم rihanna , منصور کبیر و rihanna , منصور کبیر در کنار rihanna , منصور کبیر feat rihanna , منصور کبیر , دست نوشته های منصور کبیر , دست نوشته های طنز منصور کبیر , آهنگ only girl از rihanna , تکست آهنگ only girl , همکاری سندی و منصور کبیر , داستان های منصور کبیر , کافه جوان , دزدی از کافه جوان , مسائل سیاسی , انتخابات سال 92 , سایت رسمی کافه جوان , بهترین سایت تفریحی و سرگرمی , خنده بازار ,
دسته بندی : کافه طنز , کافه اجتماعی ,


عاشقتم...عـــــاشقتم......مثل عطر دعا.... مثل رنگ خدا...مثل من که نفس به نفس با تو ام همه جا...عاشقتم...عــــاشقتم..... .

.
.
.
.
الان تمپتر باز میگه منصور عاشق شده!!

سلام خدمت دوستای گلم...این شعر آهنگ رضا صادقی خیلی قشنگ بود...دلم خواست بنویسم! به تو هم ربطی نداره تمپتر....تو فکر کن عاشق شدم! مسخرس....ما هر وقت دلمون میگیره میایم 2 خط چرت و پرت مینویسیم،این خانوم نخود آش میپره وسط برای ما مسئله سازی میکنه. بعد این طرفدارای ما همه خیال برشون میداره که نکنه بنده عاشق یکیشون شدم(البته منظور طرفداران جنس مونث هست) و آنچنان مورد افسردگی قرار میگیرند که حتی قرها و فرهای تمپتی عزیز هم آنان را به وجد نمی آورد! والله!!

نه خواهر من...بنده کاملا روبراه بوده و عاشق نیستم! پس منتظر عکس بنده با پراید سفید و عروس خانوم نباشید.
 گفتم پراید، یاد پسته افتادم....گفتم پسته، یاد گرونی افتادم.....گفتم گرونی، یاد دکطر افتادم.....گفتم دکطر، یاد انتخابات افتادم....گفتم انتخابات، یاد رد صلاحیت ها افتادم....گفتم رد صلاحیت، یاد شور انتخابات در این دوره افتادم....گفتم شور انتخابات،یاد حرفای چند شب پیش خودمو سندی افتادم که رای بیشتر حتی با شورش و اغتشاشات را ترجیح می داد(!)(که دیگر نه شوری خواهد بود و نه شورشی)
....گفتم سندی،دیگه یاد هیچی نمیفتم! از بس که اسمش ضایس! سندمن...مرد شنی! خوب کچه؟! مرد گلی چشه که چسبیدی به مرد شنی؟

ایام امتحانات خوش میگذره دوستان؟!
لذتی که در خلاصی از امتحانات هست در رهایی از زندان زنان نیست!!(جمله ای گفتم بس اندیشمندانه)
امروز یه اسمس تو گوشی احمد دیدم که خیلی جالب بود. همین دلیلی شد که دور از چشمان احمد 30 تومان بهش ضرر بزنم و اسمس رو به گوشی خودم بفرستم.....اگه قدیمی بود خواهشا تو بوغ و کرنا نکنید که من این متنو با بروبکس انسان های اولیه روی دیوارای غار حکاکی کردیم که رسیده دست شما!


و آنها میگویند ما را به ترم قبل بازگردانید تا درس بخوانیم!
" آیا به انها به اندازه کافی فرجه داده نشده بود؟ "
" وآنها به مشروطی عظیم دچار خواهند شد. "
(سوره امتحان، آیه 9.75)خیلی خوب بود جدا!.....نخ سوزن اون آیه 9.75...کلی نکته توش خوابیده...اصن جون میده واسه تفسیر!

دوستان شب بود و داشتیم درس میخوندیم(مثلا) که دستمون شروع به خاریدن گرفت و این مقاله رو(!) خود جوش واستون نوشتم.
از من بگذر اگر تورا ذره ای رنجاندم
    میگذرم از تو اگر آن ذره را بر من نگذراندی.
ساعت 2:07 بامداد
شب همه گی به خوبیو خوشی و خنده و بوسه و جیش و لالا!!
دسته بندی : کافه طنز , کافه جالب انگیز , کافه اجتماعی ,
آخرین مطالب
» بی خبر از همگانم ( شنبه 30 تیر 1397 )
» تولدم مبارک بعد از 9 روز ( پنجشنبه 10 اسفند 1396 )
» خدمتم آرزوست!! ( چهارشنبه 10 آبان 1396 )
» خسته ایم شدید ( شنبه 11 شهریور 1396 )
» دیوانگی ( یکشنبه 22 اسفند 1395 )
» روال همین بوده...همینم می مونه ( یکشنبه 1 اسفند 1395 )
» دنیا خیلی کثیفه. گوهه گوه. ( یکشنبه 17 بهمن 1395 )
» میپاچه خونم رو عکسات! ( دوشنبه 11 بهمن 1395 )
» سخت نویسی ( یکشنبه 10 بهمن 1395 )
» هوز کٍیر؟ جاست رایت دِن شات د فاک آپ ( یکشنبه 3 بهمن 1395 )
» لذت یا زجر؟ ( شنبه 2 بهمن 1395 )
» کامو جان دوستت دارم ( دوشنبه 27 دی 1395 )
» برگشتم ولی چه برگشتنی ( دوشنبه 27 دی 1395 )
» من باد میشم میرم تو موهات ( سه شنبه 5 مرداد 1395 )
» دُرافشانی ( دوشنبه 21 تیر 1395 )
» طوری که من فکر میکنم ( جمعه 11 تیر 1395 )
» تنهایی یک روح بزرگ ( یکشنبه 6 تیر 1395 )
» خاطره نویسی ( یکشنبه 6 تیر 1395 )
» دلم می خواهد ( شنبه 29 خرداد 1395 )
» همه مقصریم ( دوشنبه 24 خرداد 1395 )
» نانوشته ها ( پنجشنبه 13 خرداد 1395 )
» تاریکی سینما ( سه شنبه 21 اردیبهشت 1395 )
» انتخاب بین بد و بدتر ( جمعه 3 اردیبهشت 1395 )
» پاییز فصل آخر سال است ( چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395 )
» سیگار تنهایی ( چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395 )
» 50 سال دیگر ( دوشنبه 30 فروردین 1395 )
» ژن های تشدید شده ( دوشنبه 30 فروردین 1395 )
» ایستاده در غبار در شهر زیبا ( یکشنبه 29 فروردین 1395 )
» پروازم قفسی نچشد! ( پنجشنبه 26 فروردین 1395 )
» علمی تخیلی ( چهارشنبه 25 فروردین 1395 )
پشتیبانی آنلاین
  • چت با نویسندگان کافه

آمار بازید
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
مترجم سایت
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic